More

  Xbox Series S uruchomisz za pomocą powerbanku USB

  Na Instructables opublikowało informację o interesującym projekcie, w ramach którego uruchomiono konsolę Xbox Series S zasilaną z powerbanku USB. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli cieszyć się rozrywką na konsoli, nawet jeśli nie mają dostępu do gniazdka z prądem.

  Na czym polega hack?

  Wspomniany projekt został opublikowany na platformie Instructables przez użytkownika o pseudonimie „AnthonyDiGi”. Autor opisał, jak użyć powerbanku USB do zasilania konsoli Xbox Series S, aby móc grać w ulubione gry bezprzewodowo na ekranie telewizora.

  W swoim projekcie AnthonyDiGi wykorzystał powerbank o pojemności 20 000 mAh. Urządzenie jest w stanie dostarczyć wystarczającą ilość energii do zasilania konsoli Xbox Series S przez około 3 godziny.

  Autor projektu wyjaśnił, że konsola działa bez zarzutu na zasilaniu z powerbanku USB. Gracze mogą zagrać w gry na pełnym ekranie i w pełnej rozdzielczości, bez jakiejkolwiek utraty jakości grafiki lub wydajności. Jedynym ograniczeniem jest pojemność samego powerbanku, który w końcu wyczerpie swoją energię.

  Jak uruchomić Xboxa na powerbanku?

  Uruchomienie konsoli na powerbanku USB nie jest jednak takie proste, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Aby to zrobić, potrzebny jest odpowiedni powerbank o mocy co najmniej 45 W. Ponadto, powerbank musi obsługiwać standard Power Delivery 3.0 i mieć co najmniej jedno złącze USB-C. W projekcie opisanym na Instructables, wykorzystano urządzenie o pojemności 20 000 mAh.

  Projekt AnthonyDiGi udowadnia, że zastosowanie powerbanku USB do zasilania konsoli Xbox Series S jest możliwe i może okazać się bardzo przydatne dla dalszych haków. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy konsoli Xbox Series S nie muszą już martwić się o dostęp do gniazdka z prądem, co pozwoli im na elastyczniejsze, swobodniejsze i wygodniejsze granie.

  Źródło: Hackday

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj