More

  Zabaw się w… chowanego. Midnight Ghost Hunt za darmo na PC

  Epic Games standardowo rozdaje gierki co każdy czwartek. Tym razem otrzymaliśmy osobliwą produkcję wieloosobową. Przed nami zabawa w chowanego. Opętaj pozornie nieszkodliwe przedmioty jako duch (Ghost) lub wciel się w łowcę (Hunter), by ścigać widma, zanim zegar wybije północ. Mowa o Midnight Ghost Hunt.

  Midnight Ghost Hunt za darmo na PC

  MIDNIGHT GHOST HUNT TO UPIORNA, WIELOOSOBOWA GRA W CHOWANEGO!

  Wśród szeregu przeklętych lokalizacji czyhają nieustępliwe duchy. Do ich eliminacji przydzielono łowców duchów uzbrojonych po zęby w technologię, która pozwoli wygonić upiory do innego świata! Wciel się w ducha (Ghost) lub łowcę (Hunter) w chaotycznej rozgrywce 4 na 4 pomiędzy żywymi i umarłymi.

  ZABAWA W CHOWANEGO W NOWEJ ODSŁONIE

  Jako duch możesz ukrywać się w pozornie niegroźnych meblach, aby unikać polujących na Ciebie łowców… a potem, gdy łowcy odwrócą się plecami, wykorzystać otoczenie przeciwko nim za pomocą telekinetycznego bombardowania. W tym pełnym humoru szaleństwie nie można zlekceważyć żadnego krzesła, lampy czy starego zegara.

  CHAOS O PÓŁNOCY

  Zabawa jeszcze się nie skończyła… bo gdy zegar wskazuje północ, rozpoczyna się upiorna godzina, kiedy to łowcy stają się ściganymi. Role się odwracają, duchy zyskują supermoc, a łowcy przez pewien czas muszą przetrwać ich zemstę.

  MORDERCZY TRYB WIELOOSOBOWY 4 NA 4

  Współpracuj i komunikuj się ze swoją drużyną, aby zapewnić sobie zwycięstwo – możecie na przykład rozmawiać o prawdopodobnych trasach wrogów. Twórz synergie z umiejętnościami współtowarzyszy w celu przechytrzenia przeciwników.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj