More

  Cyberpunk 2077 dostępne za darmo. Niestety jest para haczyków

  Cyberpunk 2077 to jedna z najgłośniejszych, jeśli nie najgłośniejsza gra z naszego rodzimego podwórka. Kilka lat trwało przygotowywanie graczy, a także nakręcanie popularności tytułu przed premierą. Tyle samo niestety trwało tez naprawianie gry, która w dniu premiery okazała się wielką porażką. Teraz CD Projekt RED udostępnia Cyberpunka 2077 za darmo, jednak nie na zawsze.

  Cyberpunk 2077 dostępne za darmo w ograniczonym czasie

  We wrześniu ubiegłego roku odbyła się premiera pierwszego oficjalnego dodatku do gry. Mowa oczywiście o „Cyberpunk 2077: Phantom Liberty”. Zaskakująco DLC sprzedał się bardzo dobrze, ale sprzedaż zaczęła hamować. CD Projekt RED postanowił więc podkręcić hype na grę i zrobić nietypową promocję.

  Cyberpunk 2077 będzie dostępne za darmo na konsole PlayStation 5 i Xbox Series S i X. Zostanie udostępniona już 28 marca o godzinie 16:00 i będzie dostępna przez cały okres świąt do 1 kwietnia do godziny 9 rano.

  Niestety to jedyna dobra wiadomość, bo grę będzie można ogrywać zaledwie… 5 godzin. Po tym czasie produkcje zostanie nam zabrana i konieczne będzie wykupienie tytułu jeśli będziemy chcieli dalej towarzyszyć V i pozostałym bohaterom. Czy to jest sposób na pozyskanie nowym klientów i wzmożenie popularności gry? Śmiem wątpić, bo ten kto miał ograć Cyberpunka już to zrobił.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj