More

  Głośny tytuł za darmo na PC! To Death Stranding

  Takiego hitu się nie spodziewaliśmy! Epic Games Store trzymał nas w niepewności cały tydzień i nie informował o tytule, jaki dzisiaj pojawi się za darmo. Okazuje się, że to wielki hit, bo inaczej o Death Stranding powiedzieć nie można.

  Death Stranding za darmo

  „Death Stranding” to gra stworzona przez japońskiego twórcę gier Hideo Kojimę. Została wydana na kilka platform, w tym na PlayStation 4, PC i PlayStation 5. Premiera gry odbyła się najpierw na PlayStation 4 w listopadzie 2019 roku, a następnie na PC w lipcu 2020 roku. Później, wraz z premierą PlayStation 5, gra została wydana również na tę platformę.

   

  Fabuła gry Death Stranding to niezwykle oryginalna i pełna tajemnic. Akcja rozgrywa się w przyszłości, po katastrofie znanym jako „Wybuch Death Stranding”. Gracz wciela się w postać Sama Portera Bridgesa, który jest kurierem specjalizującym się w dostarczaniu ładunków w postapokaliptycznym świecie.

  Główny wątek fabularny koncentruje się na odbudowie społeczeństwa i połączeniu podzielonych miast i społeczności. Świat gry jest pogrążony w tajemniczym zjawisku zwanym „BTs” (Beached Things), które są duchami zmarłych, związanych z innym wymiarem. Podczas podróży przez niesprzyjające tereny, gracz musi unikać niebezpieczeństw, takich jak upadki, niebezpieczne stwory i złe warunki atmosferyczne.

  Death Stranding symulatorem nietypowego kuriera?

  W trakcie gry gracz będzie musiał przemierzać różne obszary, dostarczać paczki, odbudowywać infrastrukturę oraz nawiązywać kontakty z innymi postaciami, w celu odtworzenia sieci komunikacyjnej i przywrócenia równowagi w świecie. Fabuła gry stopniowo się rozwija, odkrywając tajemnice związane z katastrofą i dając graczowi możliwość zrozumienia, co tak naprawdę się stało i jak wpływa to na przyszłość ludzkości.

  Death Stranding wyróżnia się nie tylko oryginalną fabułą, ale także unikalnym stylem rozgrywki, piękną grafiką i mocnym przesłaniem dotyczącym połączeń międzyludzkich i współpracy.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj