More

  Kiedy „Avatar: Istota wody” w streamingu? Znamy datę premiery

  Dzięki streamingowi możemy znacząco skrócić czas pomiędzy kinową premierę danego hitu a premierą w sieci. Tak jest w przypadku wielu produkcji, a już na pewno tych, które debiutują w HBO Max. Nowa odsłona Avatara, czyli „Avatar: Istota wody” swoją premierę miała pod koniec ubiegłego roku. Teraz trafi do HBO Max i to niebawem.

  Kiedy „Avatar: Istota wody”

  Premiera filmu w HBO Max odbędzie się już 7 czerwca 2023 roku, czyli można odliczać dni. Produkcja dostępna będzie oczywiście w ramach abonamentu HBO Max, dla wszystkich aktywnych subskrybentów.

  „Avatar: Istota wody” to amerykański film przygodowy science-fiction, produkcji 20th Century Studios. Jego reżyserem jest James Cameron, który napisał scenariusz wraz z Joshem Friedmanem, Amandą Silver, Rickiem Jaffą oraz Shane’em Salerno. Sequel filmu Avatar z 2009 roku, najbardziej dochodowego filmu w historii kina. Akcja filmu rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj