More

  Mocna wyścigówka za darmo na PC. Bierzcie czym prędzej

  Czwartek to doskonały dzień dla wszystkich graczy, szczególnie tych, którzy ogrywają produkcje na PC. To właśnie w tym dniu, po godzinie 17 co tydzień, Epic Games Store rozdaje darmowe gry. Nie inaczej jest tym razem, bo do oferty wskoczyła gra „Dakar Desert Rally”, która jest bardzo dobrze oceniana przez graczy.

  Dakar Desert Rally za darmo na PC

  Aby odebrać tytuł wystarczy mieć założone konto w Epic Games Store i dodać grę do biblioteki. Oferta jest ważna do przyszłego czwartku do godziny 17. Wtedy też serwis udostępni kolejną darmową grę.

  „Dakar Desert Rally” to dynamiczna gra wyścigowa osadzona w surowym i niebezpiecznym środowisku pustynnym. Gracze wcielają się w role kierowców rajdowych, którzy muszą zmagać się z ekstremalnymi warunkami terenowymi, jak również konkurować z innymi uczestnikami, aby osiągnąć zwycięstwo.

  Celem gry jest pokonanie różnorodnych etapów trasy, unikanie przeszkód, takich jak piaski, skały czy inne pojazdy, oraz utrzymanie wysokiej prędkości, aby dotrzeć do mety przed rywalami. Gracze mogą dostosowywać swoje pojazdy, rozwijać swoje umiejętności kierowania i strategicznie planować swoje posunięcia, aby zdobyć tytuł mistrza rajdu.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj