More

  Nintendo rozpoczęło rok z wielkim przytupem!

  Podczas Nintendo Direct zaprezentowano wiele świetnych tytułów. O niektórych wiedzieliśmy sporo, a o inny nic. Duże zmiany dotyczą usługi Nintendo Switch Online, która jak widać może nie tylko zaskoczyć, ale i dalej świetnie się rozwijać – w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

  Wielka trójka!

  Nintendo Direct 2023 to zapowiedź wielu tytułów, jednak największe i warte uwagi to zremasterowany Metroid Prime, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, czy nowy Pikmin 4.

  Metroid Prime to klasyczna gra z gatunku first-person shooter, która została pierwotnie wydana w 2002 roku na konsolę GameCube. Remasterowana wersja tej gry została wzbogacona o nowe tekstury, animacje i dodatkowe funkcje, takie jak obsługa wielu ekranów. Gracze będą mieć okazję ponownie odkryć pełną niebezpieczeństw, tajemnic i licznych zagadek kosmiczną przygodę z Samusem Aran.

  The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to gra z gatunku action-adventure. Pierwsza odsłona została wydana w 2017 roku i szybko stała się jedną z najlepiej sprzedających się gier na konsolę Nintendo Switch. Kontynuacja ma dać graczom jeszcze więcej wolności i możliwości, a dzięki ulepszonej grafice i dźwiękowi znacznie lepsze wrażenia z gry. Gracze będą mieć okazję ponownie odkryć krainę Hyrule i walczyć z złem, korzystając z szerokiego wachlarza broni i zaklęć.

  Ostatnią wielką grą jest „Pikmin 4”. Ta unikalna gra z gatunku strategii czasu rzeczywistego pozwala graczom kontrolować armię miniaturowych stworzeń o nazwie Pikmin. Stworki będą pomagać w rozwiązaniu wielu różnych zadań, a kiedy będzie taka potrzeba to i walczyć z większymi od nich oponentami. Gra ma zapewnić graczom jeszcze trudniejszą rozgrywkę, bazując na dużo bardziej zaawansowanym AI i ulepszonym funkcjom, takim jak nowe tryby rozgrywki.

  Gry z Game Boy i Game Boy Advance lądują na Switch’u!

  Ponadto posiadacze usługi Nintendo Switch Online będą mieć wkrótce dostęp do biblioteki gier z konsoli Game Boy i Game Boy Advance. Wśród dostępnych tytułów znajdą się takie kultowe produkcje jak Pokemon, Metal Gear Solid, Kid Icarus i Dragon Quest.

  Usługa Nintendo Switch Online oferuje już dostęp do gier NES, SNES i Nintendo 64, a teraz gracze będą mieć możliwość zagrania w niektóre z najlepszych tytułów z konsoli Game Boy i Game Boy Advance. Jest to kolejny dobry krok w rozszerzeniu oferty usługi, umożliwiając graczom powrót do kultowych tytułów ze starszych platform Nintendo.

  Źródło: Kotaku, YouTube, Nintendo

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj