More

  Ukraińskie VOD zawitało do Polski – poznajcie MEGOGO!

  MEGOGO, ukraiński serwis VOD, właśnie wkroczył na polski rynek. Firma działa już w kilku krajach Europy Wschodniej i Azji. Zamierza jednak rozszerzyć swoją działalność i zawalczyć o rynek w Polsce. Serwis oferuje swoim użytkownikom dostęp do ponad 20 000 filmów i seriali, w tym także produkcji lokalnych. Wszystkie materiały dostępne są w jakości HD i można je oglądać na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach i telewizorach.

  Czy kolejny serwis VOD jest nam potrzebny?

  Polski rynek jest już nieco nasycony platformami VOD, ale MEGOGO wierzy, że jego oferta wyróżnia się na tle konkurencji. Serwis oferuje szeroki wybór treści, w tym także lokalnych produkcji, co może przyciągnąć polskich widzów. Poza tym, firma jest znana z dobrej jakości usług i łatwej obsługi serwisu, co również może stanowić atut w starciu z innymi serwisami VOD.

  MEGOGO jest kolejnym serwisem VOD, który wkracza na rynek w Polsce. W ciągu ostatnich kilku lat na rynku pojawiło się już wiele podobnych usług, w tym Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video. Rywalizacja jest coraz bardziej zacięta, ale MEGOGO wierzy, że jego oferta jest wystarczająco atrakcyjna, aby zdobyć udział w rynku i zaistnieć w Polsce. MEGOGO dostępne jest w kilku wersjach językowych, w tym w polskim.

  Ile to wszystko kosztuje?

  Ukraińska platforma oferuje swoim użytkownikom trzy pakiety do wyboru, każdy zawierający różną liczbę kanałów telewizyjnych nadawanych na żywo. Użytkownicy mogą korzystać z serwisu na telewizorach, smartfonach (iOS i Android), Apple TV, konsolach Xbox i komputerach (MacOS i Windows).

  • Cennik MEGOGO zaczyna się już od 9,99 zł za pakiet STARTOWY, który zawiera 38 kanałów telewizyjnych.
  • Pakiet OPTYMALNY kosztuje 29,99 zł i zawiera 78 kanałów.
  • Pakiet MAKSYMALNY 39,99 zł i zawiera 101 kanałów.

  Opłata jest pobierana comiesięcznie, jednak użytkownicy mogą zrezygnować z usługi w każdej chwili za pośrednictwem strony internetowej.

  Aby zachęcić użytkowników do skorzystania z usługi, MEGOGO uruchomiło promocję, w ramach której pakiet OPTYMALNY można wykupić za 0,99 zł przez pierwsze 14 dni. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą spróbować usług ukraińskiej platformy VOD i przekonać się, czy spełnia ona ich oczekiwania. Z pewnością jest to kolejna warta uwagi opcja dla osób szukających rozrywki, filmów i programów telewizyjnych.

  Źródło: WP.PL, Telpolis, Benchmark

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj