More

  Nowości na Netflix. Jest co oglądać [LISTA]

  Dobre produkcje to coś, co charakteryzuje giganta streamingowego, jakim jest niewątpliwie Netflix. Jeden z najstarszych serwisów co kilka dni dorzuca sporą paczkę nowości. Ciężko się w nich połapać, dlatego przeglądamy ostatnie premiery w bibliotece Netflixa. Co nowego?

  Ostatnie nowości na Netflix

  Delicious in Dungeon – pierwsze odcinki

  „Delicious in Dungeon” to japońska manga i anime, której fabuła skupia się na grupie poszukiwaczy przygód, próbujących przetrwać w podziemnym labiryncie, jedząc potwory i inne fantastyczne stworzenia. Bohaterowie podejmują się zadania eksploracji, gotowania i spożywania potworów, starając się przetrwać w niebezpiecznym świecie podziemnym. Seria w zabawny sposób łączy elementy fantasy, kulinariów i przygody, tworząc unikalny i intrygujący świat.

  W żałobie w drogę – film

  W żałobie w drogę to komediodramat opowiadający o Marcu, który po śmierci męża wyrusza w podróż do Paryża z dwójką przyjaciół. Podczas podróży Marc musi zmierzyć się z bolesną stratą i odkryć, kim jest jako osoba.

  Potwór z Gyeongseongu

  Gyeongseong Creature to południowokoreański serial grozy, który rozgrywa się w 1945 roku w okupowanej przez Japonię Korei. Serial opowiada o dwóch młodych ludziach, którzy muszą zmierzyć się z tajemniczym stworzeniem, które terroryzuje miasto.

  Bracia Sun

  The Brothers Sun to amerykański serial akcji z czarną komedią, który opowiada o dwóch braciach, którzy muszą połączyć siły, aby chronić swoją rodzinę i siebie przed mordercą.

  Śnieżne Bractwo – film

  Śnieżne bractwo to dramat o przetrwaniu, który opowiada o 29 ocalałych z katastrofy lotniczej w Andach w 1972 roku.

  Klara Rutkowska

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj