More

  PS Plus na Marzec – sprzawdź co przygotowało dla nas Sony

  W marcu Sony w ramach subskrypcji PlayStation Plus przygotowało dla graczy świetną ofertę gier, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Już teraz wiadomo, że w marcu abonenci PlayStation Plus będą mogli pobrać trzy nowe gry: „Battlefield 2042” (PS5/PS4), „Minecraft Dungeons” (PS4) oraz „Code Vein” (PS4).

  Co dostaniemy?

  Jedną z największych niespodzianek oferty na marzec jest „Battlefield 2042”, najnowsza odsłona popularnej serii gier wojennych. Gra ta pojawiła się na rynku zaledwie kilka miesięcy temu i już zdążyła zyskać liczne grono fanów. „Battlefield 2042” to dynamiczna strzelanka, przenosi graczy w bliżej nieokreśloną przyszłość, gdzie walczą ze sobą odmienne frakcje w różnych częściach świata. Gra oferuje wiele trybów rozgrywki, w tym kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer, w którym możemy stawić czoła innym i to z całego świata.

  Kolejnym tytułem, jest „Minecraft Dungeons”. Wersja ta różni się od oryginału, który w ciągu ostatnich kilku lat zdążył zdobyć niezwykłą popularność, pozwalając graczom na tworzenie własnych światów, eksplorowanie nieznanych terenów i budowanie różnego rodzaju konstrukcji. „Minecraft Dungeons” to inna gra, podobna do Diablo z tą różnicą, że jest osadzona w świecie minecraftowych klocków. Z pewnością tytuł ten zapewni wiele godzin rozrywki dla zarówno młodszych, jak i starszych graczy.

  Ostatnim tytułem, który pojawi się w marcowej ofercie PlayStation Plus, jest „Code Vein”. To gra akcji, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie pełnym potworów i innych niebezpieczeństw. Gracze wcielają się w postać tzw. „Revenanta”, czyli wampira, który musi walczyć o przetrwanie, poszukują odpowiedzi na ważne pytania. Gra urzeka piękną oprawą wizualną, interesującymi postaciami i ciekawą fabułą.

  PS Plus to nie tylko darmowe gry

  Oferta PlayStation Plus na marzec 2023 roku jest z pewnością bardzo interesująca dla wszystkich posiadaczy konsol Sony PlayStation 4 i 5. „Battlefield 2042”, „Minecraft Dungeons” oraz „Code Vein” to trzy bardzo różne tytuły, ale każdy z nich zapewni graczom wiele godzin rozrywki. Warto również pamiętać, że subskrypcja PlayStation Plus daje dostęp nie tylko do darmowych gier, ale również do różnego rodzaju bonusów, takich jak dodatkowe poziomy w grach, specjalne przedmioty i wiele innych.

  Źródło: Sony

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj