More

  Ted Lasso powraca z 3. sezonem. Nowy odcinek już na Apple TV+

  To jest jeden z największych hitów platformy Apple TV+. Mowa oczywiście o serialu Ted Lasso, którego trzeci sezon właśnie trafił na platformę. Na dzień dobry Apple udostępnia nam 1 odcinek, a kolejne będą pojawiały się regularnie co tydzień.

  Ted Lasso sezon 3 już w Apple TV+

  Serial „Ted Lasso” to komediowy serial telewizyjny stworzony przez Jasona Sudeikisa, Bill Lawrence’a, Brendan Hunt’a i Joe Kelly’ego. Serial opowiada historię Teda Lasso, trenera futbolowego z Kansas, który zostaje zatrudniony przez zespół piłkarski w Anglii, AFC Richmond, aby poprowadzić drużynę do zwycięstw.

  Niesamowita rola Sudeikisa

  Ted Lasso, którego gra Jason Sudeikis, jest bardzo pozytywną i optymistyczną postacią, która jest zawsze gotowa do pomocy i wsparcia swojego zespołu. Jednak, nie znając zasad angielskiej piłki nożnej, musi walczyć z różnymi przeciwnościami i wyzwaniami, aby przekonać zawodników i fanów, że jest odpowiednią osobą na stanowisko trenera.

  Serial Ted Lasso w sposób humorystyczny pokazuje, jak Ted Lasso wprowadza swoją filozofię i podejście do zarządzania zespołem, a także jak jego relacje z innymi postaciami ewoluują wraz z upływem czasu. Jednocześnie, serial porusza również tematy ważne dla współczesnego świata, takie jak problemy związane z toksyczną męskością, relacje międzyludzkie i konflikty kulturowe.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj