More

  Xbox rozdaje jadalny kontroler z czekolady

  W ramach promocji nadchodzącego filmu „Wonka” firma Microsoft ogłosiła konkurs, w którym jeden szczęśliwy gracz wygra zestaw słodyczy, w tym jadalny kontroler Xbox.

  Kontroler został wykonany z czekolady belgijskiej i jest ozdobiony logo filmu „Wonka”. Jest to limitowana edycja, która nie będzie dostępna w sprzedaży.

  Czekoladowy kontroler Xbox od Microsoftu

  Oprócz kontrolera, zwycięzca konkursu otrzyma także:

  • Xbox Series X w limitowanej edycji inspirowanej filmem „Wonka”
  • 100 tabliczek czekolady Wonka
  • Zestaw gadżetów, takich jak kubek, koszulka i plakat

  Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić stronę internetową Xbox i odpowiedzieć na pytanie: „Co jest Twoim ulubionym słodkim przysmakiem z filmu 'Wonka’?”. Na odpowiedzi należy przesłać do 27 listopada 2023 roku.

  To nie pierwszy raz, kiedy firma Microsoft rozdaje ekskluzywne kontrolery w ramach promocji. Wcześniej firma oferowała m.in. kontroler w kształcie pizzy, kontroler w kształcie skrzynki z narzędziami oraz kontroler w kształcie głowy Master Chiefa.

  Konkurs z jadalnym kontrolerem z czekolady jest z pewnością oryginalnym pomysłem, który z pewnością przyciągnie uwagę graczy. Kto wie, może zwycięzca konkursu będzie miał okazję spróbować najsłodszego kontrolera na świecie?

  Willy Wonka? A kto to taki?

  Willy Wonka to fikcyjna postać, występująca w książce dla dzieci Charlie i fabryka czekolady Roalda Dahla oraz w filmach na niej opartych. Jest to ekscentryczny cukiernik, właściciel największej fabryki czekolady na świecie.

  Wonka urodził się w Anglii w XIX wieku. Jego rodzice byli właścicielami sklepu ze słodyczami, w którym Willy spędzał całe dnie. Od najmłodszych lat interesował się cukiernictwem i już w wieku 12 lat wymyślił swój pierwszy oryginalny przepis na słodycz.

  Gdy Wonka dorósł, założył własny sklep ze słodyczami. Szybko stał się sławny dzięki swoim wymyślnym i niepowtarzalnym produktom. Jego słodycze były tak popularne, że wkrótce założył fabrykę czekolady.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj