More

  Ubisoft po raz kolejny uspokaja – Beyond Good and Evil 2 jest w trakcie zaawansowanej produkcji

  Przez niepokój, jaki wywołał Ubisoft, anulując wiele ciekawych nadchodzących projektów, nie ma co się dziwić, że gracze wciąż martwią się o ciągle opóźniany Beyond Good and Evil 2. Francuski gigant uspokaja po raz kolejny, że BGaE 2 jest wciąż w trakcie produkcji i nie ma szans na to, że projekt miałby być teraz, czy w przyszłości anulowany.

  Beyond Good and Evil 2 jest w trakcie zaawansowanej produkcji

  Ubisoft poprzez swoje problemy fiskalne w 2022 roku anulował aż cztery ciekawe produkcje (m.in. Ghost Recon Frontline i Splinter Cell VR). Niedawno położył kreskę na trzech jeszcze niezapowiedzianych tytułach. Na szczęście jedna z największych gier, mimo problemów, nie została przekreślona i w dalszym ciągu jest w fazie zaawansowanej produkcji.

  Ubisoft w oświadczeniu dla PCGamesN oznajmił, że zespół odpowiedzialny za Beyond Good and Evil 2 wciąż pracuje nad spełnieniem wzniosłych obietnic danym zniecierpliwionym graczom. To właśnie z tego powodu prace nad wciąż opóźnianym tytułem trwają. 

  Beyond Good and Evil 2 jest w toku, a zespół ciężko pracuje, aby spełnić swoją ambitną obietnicę.

  – powiedział rzecznik Ubisoftu.

  Należy zauważyć, że to nie pierwszy raz kiedy Ubisoft wydał tego rodzaju oświadczenie w odniesieniu do swojej topowej produkcji. Należy więc wciąż czekać. Tymczasem w roku 2023-2024, oprócz Assassin’s Creed Mirage i Avatar: Frontiers of Pandora, ma zostać wydany jeszcze jeden wielki niezapowiedziany tytuł. 

  Źródło: PCGamesN, Gamingbolt.com

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj